STING Boutique Apartments,
hledat
05 . 06 . 2023
06 . 06 . 2023
obraz

Náš tým

  1. Domů
  2. O nás
  3. Náš tým

Markéta

Pro skupinu Sting už pracuji hezkou řádku let. Vidím ji růst, pomáhám plánovat další rozvoj, nabírám nové zaměstnance... A jsem velmi ráda, že se nám podařilo utvořit skvělý tým. Dnem i nocí se staráme, aby měli naši hosté veškerý komfort a péči. A aby se k nám rádi vraceli.

Markéta Hejlová - hotel manažer 

email: marketa.hejlova@rksting.cz

tel.:+420720736491

 

Hanka

V hotelnictví pracuji dlouho, a tak mám poměrně přesnou představu o tom, jak by měl hotelový business fungovat. Snažím se našim hostům zajistit to, co sama oceňuji při pracovních i soukromých cestách. Když se u nás hosté cítí příjemně a bezstarostně, a navíc se rádi vracejí, jsem spokojená. 

Hana Aleksa - vedoucí recepce

email: hana.aleksa@rksting.cz

tel.:+420604710989

Simona

Ráda potkávám nové lidi. Těší mě, když můžu hostům pomoct nebo jim splnit přání. Na jednu stranu je to zodpovědnost - jsem první, koho hosté vidí, když k nám přijdou, ale zároveň mám radost, když jsou zákazníci spokojení. 

Simona Bartová - recepční

email: ostrava@stinghotels.cz

tel.: +420773740607

Jarka

Mám ráda ten pocit, když je vše na svém místě: když se na mě směje nablýskaná koupelna, postel je čerstvě povlečená a z podlahy by se dalo jíst. Uklízím ráda, je to pro mě relax. Vím, že naši hosté nic neocení víc než uklizený a čistotou vonící apartmán.

cms.ezine

Chcete se dozvědět mezi prvními o výhodných nabídkách na ubytování v našich apartmánech? Nechte si zasílat STING newsletter.

Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM